Wspinanie lodowe :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Forum użytkowników portalu www.lodospady.pl 

Bieżąca strona: 1 z 1
Wyniki 1 - 4 z 4
12 lat temu
dominiorre
Zgłaszam się! W miarę możliwości i wolnego czasu chętnie wezmę udział w zabawie - dzięki temu można się duuuuużo dowiedzieć a i zobaczyć góry z takiego ujęcia, które być może na żywo nigdy nie będzie nam dane..... Bawmy się więc!!
Forum: Forum Portalu Górskiego
12 lat temu
dominiorre
Wywołana niejako "do tablicy" podaję swoją wersję zdarzeń: 1A - wylot Czerwonego Żlebu 1B - Wielka Kopa 2A - Bystra 2B - Przełęcz Tetmajera 3A - Zwalista Turnia 3B - Grań pomiędzy Barańcem a Przełęczą Nad Pustem 4A - Zadnie Jatki 4B - Zakończenie Popradzkiej Grani, poniżej progu Smoczej Dolinki 5A - Szczyrbski Szczyt 5B - Zmarzła Kopa Pozdrav!!
Forum: Forum Portalu Górskiego
12 lat temu
dominiorre
I znowu rozwinęła się dyskusja moim zdaniem kompletnie niepotrzebna, a konkluzja jest taka, że jak się chce to przyczepić się można do wszystkiego . A ja chciałam dorzucić swoje 3 grosze, jednak nie do formy pytania 4 w zestawie 6, ale do drobnej nieścisłości - otóż od słowa o które chodzi w pytaniu owszem pochodzą nazwy Zadnich i Przednich Koperszadów, jednak jak chodzi o Dolinę Koprową i pokr
Forum: Forum Portalu Górskiego
12 lat temu
dominiorre
Mam małe pytanie uściślające - chodzi o pytanie nr 2 (a konkretnie zdjęcie - zagadka topograficzna trudna). Czy w punkcie nr 2 chodzi o podanie nazwy formacji wklęsłej, czy o jakiś punkt "wypukły"? Jest to komentarz do artykułu Zestaw 1.
Forum: Forum Portalu Górskiego
Bieżąca strona: 1 z 1
Akcja: ForaWątkiNowy wątekZaloguj

Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,753, Posty: 9,352, Użytkownicy: 7,315.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 22, Posty: 46.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.